در صورتی که کالای نایاب من پیدا نشود هزینه منبع یابی چه می شود؟

رسالت یابانه بر این است که هر قطعه ای هر چه قدر نایاب را برای شما پیدا کند بنابرین احتمال بسیار کمی دارد که قطعه نایاب شما یافت نشود اما به منظور اطمینان خاطر شما یابانه این تضمین را می دهد در صورتی که قطعه سفارشی شما یافت نشود و یا حتی اگر مطابق اطلاعات ثبت شده شما نباشد هزینه منبع یابی را تمام و کمال به شما عودت می دهد.

آیا پس از پرداخت نهایی هزینه منبع یابی کسر خواهد شد؟

بله هزینه ای که بابت منبع یابی پرداخت کرده اید هنگام محاسبه هزینه نهایی ، از مبلغ کل قابل پرداخت کسر خواهد شد

چقدر زمان می برد تا منبع یابی انجام شود؟

مدت زمان منبع یابی کالای نایاب شما با توجه به انتخاب پکیج منبع یابی توسط شما تعیین میشود. یابانه برای شما پکیج های منبع یابی در نظر گرفته است که شما با توجه به فوریت سفارشتان می توانید آن را انتخاب کنید و سفارشتان را ثبت کنید. مدت زمان منبع یابی پکیج ها به شرح زیر می باشد: ۱-پکیج منبع یابی طلایی ۲ الی ۳ روز کاری ۲-پکیج منبه یابی نقره ای ۵ الی ۱۰ روز کاری ۳-پکیج منبع یابی برنز ۱۰ الی ۱۵ روز کاری

چرا هزینه منبع یابی دریافت می کنید؟

برای هر خدماتی نیرو و زمان صرف میشود، منبع یابی کالای نایاب خدماتی است که توسط نیروی متخصص و با صرف زمان به منظور پیدا کردن بهترین کیفیت از کالای نایاب و مناسب ترین قیمت صورت می گیرد بنابرین دریافت هزینه در ازای خدمات منبع یابی منطقی می باشد. یابانه جهت ارائه تجربه‌ای سودمند به شما در صورت خرید قطعه ثبت سفارش شده، خدمات منبع یابی را رایگان به شما ارائه میدهد.

از کجا مطمئن شوم که قطعه‌ی سفارشی من مستقیما از خارج از کشور تهیه و ارسال می شود؟

پس از طی مراحل خرید کالا توسط تیم یابانه در کشور مبدا قطعه شما به پست هوایی تحویل داده میشود و به محض دریافت کد رهگیری مرسوله، آن را برای شما ارسال می کنیم. شما با این کد می توانید سفارشتان را لحظه به لحظه در هر شهر و کشوری که باشد برسی کنید، به این صورت شما می توانید از خرید آن در کشور مبدا اعلام شده اطمینان حاصل نمایید.

اگر قیمت کالا برای من مناسب نباشد هزینه منبع یابی عودت داده میشود؟

خیر، در صورتی که از خرید کالا منصرف شوید هزینه منبع یابی به شما عودت داده نمیشود. منابع اعلام شده به شما از طرف تامین کنندگان اصلی قطعه می‌باشد و قیمت دست اول به شما اعلام میشود به همین خاطر یکی از مزیت های یابانه ارائه مناسب ترین قیمت در عین حفظ کیفیت و اصالت است. بنابرین منبع یابی قطعه نایاب خدماتی تخصصی است که برای آن نیرو و زمان صرف میشود و دریافت هر خدماتی هزینه ای به همراه دارد

سوالات شما