کاربر گرامی؛راهنمای ثبت سفارش همراه تصاویر مرحله به مرحله آماده شده است. پس از مشاهده راهنما در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با بخش پشتیبانی از طریق واتساپ و چت آنلاین در ارتباط باشید.

 • ورود و ثبت نام در سایت
  در صورت نداشتن حساب کاربری با انتخاب گزینه ثبت نام، حساب کاربری خود را در سایت ایجاد کنید
  ثبت نام | ورود
  Pull request description on GitHub
 • تایید حساب کاربری
  کد تایید به شماره موبایل ثبت شده در سیستم یابانه، ارسال می‌شود. شما باید جهت احراز هویت کد را در کادر مربوطه وارد نمایید تا شماره موبایل شما تایید شود.
  ورود به حساب کاربری
  Pull request comment on GitHub
 • ثبت سفارش
  بعد از احراز هویت، شما به ناحیه کاربری خود دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید از سایدبار سمت راست گزینه ثبت سفارش را انتخاب کنید و فرم مربوط به مشخصات سفارش خود را تکمیل نمایید.
  ثبت سفارش
  Merge pull request on GitHub
 • لیست سفارشات
  در صفحه ی سفارشات من، شما سفارشاتی که ثبت نموده اید را مشاهده می کنید تا قبل از پرداخت هزینه منبع یابی می توانید سفارش را لغو یا ویرایش کنید بعد از پرداخت هزینه منبع یابی، نمی توانید همه اطلاعات سفارش ثبت شده را تغییر دهید
  Merge pull request on GitHub
 • پرداخت هزینه منبع یابی
  در صفحه لیست سفارشات من، با کلیک بر روی دکمه پرداخت وارد صفحه ی روبرو می شوید با کلیک بر روی تکمیل فرایند و انجام مراحل پرداخت، سفارش شما مورد بررسی قرار میگیرد
  Merge pull request on GitHub
 • بررسی سفارش
  کارشناسان یابانه سفارش شما را بررسی می نمایند در صورت کامل نبودن اطلاعات، کارشناسان از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی لازم جهت تکمیل نمودن اطلاعات سفارش را می نمایند
  Merge pull request on GitHub
 • تایید سفارش
  بعد از تایید کارشناسان یابانه، سفارش شما به همراه ترجمه در پنل کاربری شما نمایش داده می شود تا شما تایید کنید سفارشی که ثبت کرده اید با اطلاعاتی که نمایش داده می شود مغایرت ندارد.
  Merge pull request on GitHub
 • انتخاب منبع یابی
  در صفحه سفارشات من سفارشی که با عبارت "آماده شد" برچسب زده شده است روی دکمه "انتخاب" کلیک کنید تا منبع یابی های انجام شده برای سفارشی که ثبت کردید را مشاهده کنید، مقابل منبع یابی مد نظرتان مجددا روی دکمه انتخاب کلیک کنید تا پیش فاکتور برای شما به نمایش درآید.
  Merge pull request on GitHub
 • پیش فاکتور و انجام محسبات
  در این صفحه عملیات محسباتی جت پرداخت انجام می شود. در صورتی که کد تخفیف دارید آن را در کادر مربوط به تخفیف وارد نمایید و دکمه قرمز رنگ مقابل کادر را جهت اعمال کد تخفیف وارد نمایید. همچنین نحوه ترخیص کالا را انتخاب نمایید تا محسبات با توجه به نحوه ترخیص، در لحظه محسابه شود و به شما نمایش داده شود. ( توجه داشته باشید انتخاب نحوه ترخیص کالا الزامی است.) پس از اینکه تیک گزینه مد نظرتان را فعال نمودید روی دکمه ثبت و انتخاب کلیک کنید تا محسبات اعمال شود.
  Merge pull request on GitHub
 • نمایش محاسبات و ارائه مشخصات
  چنانچه برای اولین بار از طریق یابانه اقدام به ثبت سفارش کرده اید باید مشخصات و آدرس گیرنده را تکمیل نمایید . توجه داشته باشید انجام این مرحله برای ثبث سفارش های ثانوی حذف می شود و مشخصاتی که از قبل در سیستم ثبت کرده اید در نظر گرفته می شود.( برای تغییر آدرس و مشخصات می توانید از منوی سایدبار در پنل کاربری خودتان تنظیمات پروفایل را انتخاب کرده و آدرس گیرنده را تغییر دهید)
  Merge pull request on GitHub
 • پرداخت نهایی
  بعد از اینکه مشخصات خود را تکمیل کردید روی دکمه ثبت و پرداخت کلیک کرده تا به درگاه پرداخت منتقل شوید و پس از پرداخت، سفارش شما وارد مرحله ارسال می شود.
  Merge pull request on GitHub
دریافت مشاوره آنلاین
دریافت مشاوره آنلاین