قطعات نایاب

قطعات نایاب

راه حل پیدا کردن قطعات نایاب چیست؟

همه ما تا به حال  این تجربه را داشتیم که به علت نایاب بودن و پیدا نشدن یک کالا  به هنگام  کار ،  طراحی و انجام پروژه های مختلف و عملی کردن ایده های جدید دچار سردرگمی و مشکل بشویم .گاهی اوقات عدم دسترسی ما به برخی منابع خرید کالا ها یا قطعات باعث شده که زمان و هزینه زیادی را صرف پیدا کردن اجزا و لوازم مورد نیازمان بکنیم و یا حتی برخی مسائل باعث شده است که دسترسی ایرانیان به منابع روز دنیا محدود شود.

از آنجایی که ما انسان ها همواره به دنبال روش هایی برای  رفع محدودیت  ها و مشکلات بوده ایم ، این مسئله هم باید رفع شود تا به طبع آن موانعی که به علت نبود برخی کالا ها ، نایاب بودن قطعات لوازم و مواد اولیه ایجاد شده، برطرف شود تا مسیر کسب و کار ها و پروژه ها هموار تر و اساس رشد و سازندگی در کشور محکم تر شود.

رسالت یابانه کمک و همیاری به صنعتگران دانشجویان مهندسان ایده پردازان  و در نهایت به تمام ایرانیان در حل این مشکل است .

 تیم یابانه تشکیل شده است تا محصولات مورد نیاز شما را از سراسر دنیا در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه، منبع یابی و خریداری نماید و به دست شما برساند .

یابانه تاکنون این افتخار را داشته است تا با افراد بسیاری در زمینه های مختلف همکاری موفق داشته باشد و کالا ها و قطعات نایاب در ایران از جمله قطعات نایاب ماشین آلات صنعتی قطعات نایاب بلبرینگ ، قطعات نایاب انواع خودرو و ماشین آلات راه سازی را برای آنها منبع یابی و وارد نماید.

زمینه های کاری یابانه:

اتوماسیون ، پنوماتیک و هیدررولیک

برق و الکترونیک

رباتیک و مکاترونیک

کامپیوتر و شبکه

ماشین آلات صنعتی

مکانیک

لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات راه سازی

و هر انچه که نیاز شما عزیزان باشد.

جهت استفاده از خدمات یابانه کافی است که سفارش خود را در وبسایت یابانه ثبت نمایید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید