واردات قطعات نایاب موبایل و کامپیوتر

واردات قطعات نایاب موبایل و کامپیوتر

واردات قطعات نایاب موبایل و کامپیوتر

گاهی اوقات برای پیدا کردن قطعات نایاب لوازم الکترونیکی مثل گوشی موبایل و یا کامپیوتر شخصی خود مجبور می شویم مدت زمان طولانی را صرف کنیم و در بیشتر مواقع نمی توانیم قطعه نایاب مورد نظرمان را پیدا کنیم و یا حتی در مواقعی مجبوریم  قطعاتی را خریداری کنیم که از اصالت آنها مطمئن نیستیم .

قطعات نایاب و مهم مثل أنواع باتری تلفن همراه هوشمند ،  أنواع باتری لبتاب ، أنواع برد ، أنواع کیبورد ، أنواع لولا ، أنواع دی وی دی رایتر انواع ال سی دی یا ال ای دی و...

قطعات نایاب موبایل  وتبلت مثل باتری تلفن های هوشمند ، انواع ال ای دی و ال سی دی ، انواع مختلف کابل ها و...

بهترین راه برای این مشکلات خرید قطعه مورد نظر، از شرکت سازنده و نمایندگی های آن قطعه است ولی به خاطر بعضی محدودیت ها هموطنان ما قادر به خرید از شرکت های اصلی و نمایندگی های معتبر کالاها وقطعات نیستند .

تیم یابانه سالهاست که در زمینه واردات أنواع قطعات ولوازم از کشور های مختلف از جمله چین فعالیت دارد و با راه اندازی وبسایت ثبت سفارش یابانه این امکان را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است تا قطعات اورجینال و نایاب خود را در یابانه سفارش دهید تا در سریع ترین زمان از منابع معتبر و نمایندگی برند های معتبر دنیا خریداری و پس از تست و اطمینان از سلامت قطعه در کوتاه ترین زمان  ارسال گردد.

لازم به ذکر است که اصالت و سالم بودن کالا و قطعات خریداری شده شما اعتبار یابانه است.

 

دیدگاه خود را بنویسید